Reede, 9. juuni Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | prindi | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Küsimus ja vastus  
  KÜSIMUS: Vabariiklikud ajalehed saabuvad postiautoga Kuressaarde igal varahommikul. Tellijateni jõuavad need sageli paar tundi pärast tööpäeva lõppu.

Kuressaare postkontori ülem väidab, et madala palga tõttu ei jätku postiljone. Samas teatas Eesti Post 2005. aasta puhaskasumiks 39,2 mln krooni.

Kelle vahel jaotatakse see kasuminumber? Kas ei võiks sealt loovutada kohalikele postkontoritele veidi rohkem raha postiljonide palkamiseks? Kas praegu makstakse postiljonidele palka ületundide eest (kui leht tuuakse postkasti kell 7 õhtul)?

Pole normaalne, et ajalehtede sorteerimiseks ja kojutoomiseks kulub aega 10 tundi, kui kaugus postkontorist tellijateni on mõnisada meetrit.”

VASTUS: Inge Rumessen, Eesti Posti kommunikatsioonijuht: Loodetavasti nõustute minuga, et vaid jõuluvana suudab olla ühel õhtul üle maailma kõigi laste juures. Nii ei ole ka võimalik, et kirjakandja suudaks kõigile oma piirkonna klientidele hommikuks kella 8 saadetised kohale toimetada. Seda eriti maapiirkondades. Samas on Eesti Post seadnud endale kvaliteedi näitaja eesmärgiks post kohale toimetada hiljemalt kella 16 üle Eesti. Peame tunnistama, et Kuressaares on posti varane kohaletoimetamine praegu raskustega seotud. Põhjusi on rohkem kui üks.

Esmalt vajab kindlasti parandamist töö organiseerimine ning tegeleme sellega praegu intensiivselt, et lehtede kojukanne juba peagi Kuressaares paraneks. Mööda ei saa muidugi minna ka palkadest. Eesti Posti kasum on viimase paari aasta saavutus ja kindlasti on see, et postil hästi läheb, võimaluseks tõsta kirjakandjate palkasid, mida me seni pole suutnud samas rütmis hoida riigi keskmise palga tõusuga.

Eelmisel aastal tegime juba algust kirjakandjate töötasu suurendamisega ning ka sel aastal on juhatus eelarves ette näinud 40 mln krooni palkade tõusuks. Ettevõtte kasumi võib Eesti Posti omanik ehk riik dividendidena välja võtta või otsustada see reinvesteerida näiteks mingi vajaliku masina soetamisse, mis tagaks ettevõtte jätkusuutlikkuse ja arengu.

Kolmandaks on alates möödunud aastast problemaatiliseks muutunud ajalehtede pidev hilinemine trükikodadest, mistõttu viibib kogu posti laialikanne, sageli tunde. Kahjuks. Oleme pidanud läbirääkimisi väljaandjatega selle probleemi lahendamiseks ning loodame, et need korrad, kui me ei saa õigel ajal hommikul oma tööd alustada ajalehtede hilinemise tõttu, vähenevad.

Vabandame Kuressaare inimeste ees, kes nimetatud põhjustel ei saa lehte kätte päeva esimesel poolel, ning püüame olukorda parandada.
 
  MM / Meie Maa 07-03-2006  
 
Jaga | FacebookTwitter  |
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
 
<< Märts 2006 >>
ETKNRLP
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
  Facebook
Neti.ee
Google
Parvlaevade sõidugraafik
Ilmakaart
Krediidipank
Swedbank
SEB
Online raadiod
Lingileht
Saaremaa postiindeksid
 Haljand, Hallar, Hellar, Helar, Helari, Elar 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3999 Veebimajutus: www.eq.ee