Teisipäev, 21. märts Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | prindi | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Kuressaare korraldab linnaainelise taiese konkursi  
  Kuressaare kuulutas välja 2006.aasta linnaainelise taiese konkursi, mille võidupreemia on 6000 krooni ning võidutöö hakkab täiendama linna kunstikogu.

"Töid võib esitada nii kujutava- kui tarbekunsti vallast," kinnitas linna kunstikuraator Lii Pihl. "Oodatud on kahel viimasel aastal valminud skulptuurid, maalid, graafilised tööd, ehted ja installatsioonid, mis on seotud meie kodulinnaga. Sageli käsitletakse teemat üsna ühekülgselt ja hinnatakse konkursikõlbuliseks vaid linnavaateid. Tahaksin julgustada esitama ka selliseid töid, mis kujutavad kuressaarlasi ja meie linna igapäevaelu või hoopiski minevikku. "

Konkurss korraldatakse seoses vajadusega jäädvustada Kuressaare linna ja linna kodanikke kunstiteosena, täiendada linna kunstikogu, aktiviseerida ja tunnustada loomeinimesi ning tähistada Kuressaare linna sünnipäeva. Konkursile on oodatud erinevates tehnikates valminud Kuressaare ainelised taiesed: maalid, graafilised tööd, skulptuurid, tarbekunsti esemed jt. Konkursile esitatud töö peab olema valminud viimase kahe aasta jooksul. Tööd, mis ei leia konkursil premeerimist, tagastatakse autorile.

Konkursile tööde esitamise viimane tähtaeg on 15. aprill. Tööd tuleb tuua või saata Kuressaare Raegaleriisse (Tallinna tn. 2, 93813 Kuressaare). Kogunenud taiestest avatakse näitus 6.mail Kuressaare kultuurikeskuses.

Konkurss on avalik. Tööd peavad olema signeeritud ning varustatud autori kontaktandmetega. Osavõtnud autorite töödest koostab korraldav komisjon näituse, millega tähistatakse Kuressaare linna sünnipäeva.

Konkursil võivad osaleda kõik Saaremaa harrastus- ja elukutselised kunstnikud ning Saare maakonnas kunsti õppivad noored. Konkursi preemiafondiks on 6000 krooni. Konkursi võitja selgub korraldava komisjoni hääletuse tulemusel. Peapreemia vääriliseks tunnistatud autor peab koguma vähemalt 50% komisjoni häältest. Peapreemia suurus on 6000 krooni. Peapreemia mitteväljaandmise korral on lubatud preemiafond ümber jagada mitme kandidaadi vahel, kusjuures ühe preemia suurus ei ole väiksem kui 2000 krooni. Premeeritud töö (tööd) antakse üle Kuressaare Linnavalitsusele ja nad hakkavad kuuluma linna kunstiväärtuste kogusse. Kuressaare linnaaineliste taieste konkursi läbiviijaks on linna kunstinõukogu liikmetest moodustatud komisjon.
 
  Kuressaare Sõnumid 09-03-2006  
 
Jaga | FacebookTwitter  |
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
 
<< Märts 2006 >>
ETKNRLP
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
  Facebook
Neti.ee
Google
Parvlaevade sõidugraafik
Ilmakaart
Krediidipank
Swedbank
SEB
Online raadiod
Lingileht
Saaremaa postiindeksid
 Pent, Pendo, Küllo, Külvo 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 4334 Veebimajutus: www.eq.ee