Pühapäev, 5. detsember Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Täna kell 19:30
Temperatuur: -11.6°C
Õhurõhk: 765.5 mmHg
Õhuniiskus: 87 %
Tuule kiirus: 4 m/s
Vaata täpsemalt >
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | prindi | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Nõustamiskeskuse riigihange üleval  
  8. märtsist on riigihangete ameti kodulehel üleval Kärdla kutsenõustamiskeskuse ehitushange. Pakkumisi saab esitada 12. aprillini. Riigihankega soovitakse leida ehitaja kahekorruselisele kivihoonele, kus hakkaks tegutsema Hiiumaa teavitamis- ja nõustamiskeskus.

Vastav Kärdla linna hallatav ametiasutus on moodustatud linnavolikogu 10. oktoobri 2005 otsusega. Kuni oma maja valmimiseni osutab maakonnas kutsesuunitluse ja karjäärinõustamisteenust Hiiu maavalitsus.

Hiiumaa teavitamis- ja nõustamiskeskus kavatsetakse ehitada Kärdla ühisgümnaasiumi põhikorpuse, tütarlaste käsitöö maja ja teabemaja vahelisele alale. Pakkumise kutses nimetatakse seda Uus tn 2a juurdeehituseks (käsitöömaja), ent linnavara peaspetsialisti Riho Tartu sõnul saab hoone hiljem siiski uue aadressi.

Nõustamiskeskuse ehitaja peab maja algusest lõpuni valmis ehitama. Ehitustöö peaks algama 1. maist ning hanke täitmise tähtaeg on 1. detsember 2006. Hanke pakkujale on seatud tingimuseks, et tema 2005. majandusaasta netokäive peab olema vähemalt 8 miljonit krooni.

“Oleme arvestanud, et meie firmad saaks osaleda,” sõnas hanke eest vastutav Riho Tartu. Tema sõnul vastavad tingimustele kindlasti AS Rammar ja OÜ Dago Ehitus. Pakkujal on võimalik ehitustööde tegemiseks kasutada ka allhankijaid.

Jaanuarikuu viimases Hiiu Lehes nõustamiskeskuse projekti tutvustanud linnavalitsuse arengu- ja planeerimisosakonna juhataja Anton Kaljula rääkis, et keskuse projekti rahastus tuleb kolmelt osapoolelt. Suurim osa tuleb Elukestva Õppe Arendamise Sihtasutuse Innove vahendusel Euroopa Liidu Euroopa Regionaalarengu Fondi (ERDF) meetmest 4.3 “Kutse- ja kõrghariduse infrastruktuuri moderniseerimine”.

Oma osa panevad projekti ka haridus- ja teadusministeerium ning Kärdla linnavalitsus. “Kogu see projekt läheb maksma ligikaudu kuus miljonit krooni,” sõnas Kaljula. “Selle summa sees on ka sisustus,” täpsustas ta, kuid jättis selle mahu lõplikult avamata.

“Hiiumaa noorte teavitamis- ja nõustamiskeskuse” projekt lõpeb 1. jaanuaril 2007. Hoone ehituspakkumiste avamine toimub 12. aprillil kell 14.15 Kärdla linnavalitsuse ruumides. Seni on pakkumisdokumendid välja võtnud kuus ettevõtet. Hanke eest vastutav Riho Tartu sõnas, et üks potentsiaalsetest pakkujatest on teatanud oma loobumisest.
 
  KADI LAID Hiiu Leht 04-04-2006  
 
Jaga | FacebookTwitter  |
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
 
<< Apr 2006 >>
ETKNRLP
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
  Päevapakkumised
Facebook
Neti.ee
Google
Parvlaevade sõidugraafik
Ilmakaart
Krediidipank
Swedbank
SEB
Online raadiod
Lingileht
Saaremaa postiindeksid
 Selma, Selme 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 2251 Veebimajutus: www.eq.ee