|
|
|
|
prindi | saada
sõbrale |
kommentaarid e-postile | |
|
|
ETV “Teateid tegelikkusest” toob Lehtsalu teleekraanile
(15)
|
|
|
|
Kaks tihedat tööpäeva salvestas Eesti Televisiooni “Teateid tegelikkusest” võttegrupp saarlaste töid-tegemisi.
Saate autor ja toimetaja, kuressaarlanna Mari Kallas, kes õpib Tallinna Ülikooli magistrantuuris filmindust-videot, valis portreesaate persooniks mitmekülgsete huvidega ning laia tegutsemishaardega Urmas Lehtsalu.
“Urmas on mees nagu orkester. Esimest korda puutusin temaga kokku suvel kolm aastat tagasi, kui ise Kadi raadios töötasin. Ma ei saanudki õieti aru, millega ta tegeleb, sest ta valdas nii palju teemasid. See hakkas mind huvitama. Kui koolis tuli üks põnev persoon välja otsida, siis tema oli minu esimene valik,” rääkis Mari Kallas.
Staažikas ETV produtsent, ka ülikoolis õppejõuna töötav Renita Timak oli see, kes soovitas just Lehtsalust portreesaade teha.
“Võib-olla paljud saarlased teavad teda Kadi raadio saatejuhina, aga Urmas Lehtsalu on ka hea õpetaja, tootmisjuht, vallavolikogu liige, õhtujuht, näitleja, veterinaararst ja kes kõik veel,” oli Kallas mehe mitmekülgsusest vaimustuses.
Saaremaal intervjueeriti kaheksat inimest. Augustis tehakse saate montaaž. Ekraanile jõuab Urmas Lehtsalust tehtud saade arvatavasti septembris.
Saate režissöör Eva- Katariina Taimre jäi Saaremaasõiduga igati rahule. Salvestati häid kaadreid nii inimestest kui loomadest ja loodusest.
|
|
|
 |
|
|
Aare Laine Meie Maa 12-05-2006 |
|
|
|
Jaga | |
 | | |
|
|
|
|
|
|
|
|