Reede, 27. jaanuar Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | prindi | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Olerex loodab tuua stabiilsust  
  Hiiu Lehe küsimustele vastab ASi Olerex turundusjuht Antti Moppel.

Miks uus omanik AS Olerex kavatseb sulgeda Lauka tankla?

Lauka tankla on tehniliselt lõplikult amortiseerunud ja kütuse müük selles jaamas kujutab keskkonnale reaalset ohtu. Keskkonnateenistus ja tehnilise järelevalve inspektsioon Lauka tanklal sellisel viisil edasi tegutseda ei luba. Peaksime tanklas teostama kapitaalremondi, mis sisaldaks vähemalt mahutite renoveerimist, kütusetorustike vahetust, kütuse laadimis- ja tankimisväljakute rajamist, sadevete kanaliseerimist ja loomulikult kogu tanklatehnika vahetust. Sellises mahus kapitaalremont on maksumuselt võrdne uue tankla ehitamisega, mida me tankla väga väikest läbimüüki arvestades ei ole võimelised tegema.

Millal tankla sulgeda kavatsetakse?

Soovime täpse aja- ja tegevuskava eelnevalt kooskõlastada Kõrgessaare vallavalitsusega.

Millistel tingimustel võiks Lauka tankla edasi töötada?

Oleme pidanud ja jätkame selleteemalisi konsultatsioone Kõrgessaare vallavalitsusega. Saame aru, et jaama sulgemine muudab valla rahva elu keerulisemaks. Teoreetiliselt on olemas võimalused töö jätkamiseks, kuid reaalses elus on neid väga raske teostada.

Mis muutusi on oodata Kärdla, Käina ja Emmaste tankla töös?

Soovime jaamad suve jooksul üle viia Olerexi kaubamärgi alla ja laiendada kaupade ja teenuste sortimenti. Kärdla tanklas näiteks on juba uue teenusena võimalik rentida sõiduauto järelhaagist. Remonti vajavad kõik Oilexi Hiiumaa tanklad. Tõenäoliselt alustame Kärdla tanklast, kus uuendame tankureid. Käina tanklas kavandame põhjalikku kapitaalremonti, mis nõuab põhjalikku ettevalmistamist koostöös Käina vallavalitsusega.

Oilexi kliendikaardid kehtivad edasi seni, kuni vahetame need ümber Olerexi kaartide vastu. Uued kaardid hakkavad lisaks Hiiumaale kehtima kogu Olerexi tanklaketis saartel ja mandril. Mandril on Olerex esindatud 24 jaamaga kõigil tähtsamatel trassidel ja suuremates linnades üle kogu vabariigi. Neil Hiiumaa firmadel, kes juba tangivad mandril Olerexi kaartidega, avaneb nüüd võimalus kasutada oma kliendikaarti ka kodusaarel. Olerexi Hiiumaa piirkonna juhina jätkab Kristel Välba.

Mis läheb uue kütusemüüja tulekuga hiidlastele paremaks?

Oleme oodanud võimalust Hiiumaa turule tulekuks juba aastaid. Tuleme heade kavatsustega ja võtame Hiiumaa tanklate omandamist väga tõsiselt. Meil on hea võimalus kasutada oma 15aastast kütusemüügi praktikat ja kogemusi, et eelkäijate ASi Klemet ja OÜ Oilex poolt tehtut edasi arendada. Loodame tuua Hiiumaa kütuseturule stabiilsust sedavõrd, kuivõrd heitlikud hinnad maailmaturul seda võimaldavad.

Kuna tarnime kütust ainult kindlatest terminalidest ja kasutame oma kütuseveokeid, siis teame täpselt iga kütusepartii teekonda ja seega suudame ka vastutada müüdava kütuse kvaliteedi eest. Renoveerime tanklad ja muudame kütuse tankimise ja muude ostude sooritamise kliendile senisest meeldivamaks. Toome hiidlastele koju kätte võimaluse olla ülevabariigilise, Eesti kapitalil põhineva tanklaketi klient ja tankida oma kliendikaardiga kõikjal Eestis.
 
  HARDA ROOSNA Hiiu Leht 12-05-2006  
 
Jaga | FacebookTwitter  |
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
 
<< Mai 2006 >>
ETKNRLP
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
  Päevapakkumised
Facebook
Neti.ee
Google
Parvlaevade sõidugraafik
Ilmakaart
Krediidipank
Swedbank
SEB
Online raadiod
Lingileht
Saaremaa postiindeksid
 Vilja, Vilje 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3437 Veebimajutus: www.eq.ee