Esmaspäev, 29. mai Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Autod ummistavad Ajamaja ümbruse  
 
Esimesed Eelmised Järgmised Viimased
89 kommentaari
 
 
ja ikkagi... 05-03-06, 09:32:12
ma ei saa aru, miks ei ehitata kesklinna klumbi peale pilvelõhkujat?? Nii lahe oleks ja Kuressaarde igati sobilik ju...esiteks juba kasvõi sellepärast et parkimiskohad seal ümbruses oleks olematud...:)
-0   +0
teadja 05-03-06, 10:33:31
Tegelikult oli Hansapanga nõue - saada kogu esimene korrus enda käsutusse, siis oleks klienditeenindus olnud normaalne. Mingi nipiga aga suudeti pangahärrad maameeste poolt ära rääkida (kas soola või suitsupeki eest, kes seda enam teab) ja nii ongi teenindussaal nagu kamorka ja kogu teenindussüsteem lonkab kahte, kui mitte kolme jalga. See on minu isiklik arvamus ega kajasta kindlasti üldrahvalikku seisukohta.
-0   +0
Tullio 05-03-06, 10:44:11
Sõber Toivo tegi ju kõik, et ma saaksin sinna ehitada.
-0   +0
Piibe Sermann 05-03-06, 11:27:41
Probleem tegelikult juba mitme aasta vanune,alates teatrimaja valmimisest ja nüüdne uus Ajamaja on seda kümnekordistanud.Juba aastaid on veetorni elanikel laupäeval,kui on aktiivne linnaskäigu päev, ja reede õhtuti,kui teatris on üritused,võimatu leida kodumaja ees parkimisvõimalust.Piltlikult öeldes: ei pääse väravastki sisse.Parkimisprobleemide lahendamine on kohe vägagi linnavalitsuse asi.Nii nagu mujal suuremates linnades,tuleb Kuressaareski välja töötada tasulise parkimise kord,paigaldada vastavad märgid,piletiautomaadid ,töötada välja selles piirkonnas elavate inimeste jaoks tasuta parkimiskaardid(nii on näit.Tallinna vanalinna elanikel), kehtestada parkimistrahvid ja võtta tööle parkimiskontrolörid.See on möödapääsmatu.Rumal oleks loota,et probleem laheneb iseeenesest.Liiklusmärke eiratakse seni,kuni puudub reaalne karistus selle rikkumise eest.Mina sain Viljandis möödunud suvel valestipargitud auto eest parkimistrahvi 420 kr,sest ei jälginud liiklusmärke ja see jääb mulle pikaks ajaks meelde.Probleemseks on muutunud parkimine ka üle tee Tallinna tänav 19A maja hoovis,mis laupäeviti ja nüüd peale Ajamaja valmimist "silmini" täis võõraid autosid.Nüüd,kus kohe-kohe hakatakse samasse hoovi ehitama teist maja,muutub vaba parkimiskoha leidmine maja elanikele ülimalt probleeme tekitavaks.Märgid ei lahenda probleeme,sest nende eiramisele ei järgne mingit karistust.Liiklusohtlikke olukordi tekitavad Rootsi tänava algusesse ,nii piirivalve kui ABC Kompuutri ette parkijad,kes sulgevad niigi kitsa tänava ühe sõidusuuna ja muudavad ohtlikus Tallinna19A maja hoovist väljasõidu.Sellel lõigul tuleks kindlasti kaaluda parkimise keelamist.
Olen Tallinna 19a elanik ja Tallinna 18 endine elanik.
-0   +0
Toivo 05-03-06, 11:28:43
Jaa, jaa sõber Tullio muidugi aitasin ma sind, teme teinekord jälle;)
-0   +0
to Toivo 05-03-06, 14:14:08
On tavaliseks saanud, et volikogu ehituskomisjon ei tee probleemist kuulmagi. Jääme ootama ehituskomisjoni seisukohta väljaandes Kuressaare Sõnumid. Või on see ainult alkoholi reklaamimiseks. Linnavõim, kes üritas keelustada alkoholi reklaami Kuressaares jagab seda nüüd tasuta ajalehes igasse kodusse. Milline ülim silmakirjalikkus!!!!!!!
-0   +0
Viprele 05-03-06, 14:33:22
Aga miks Te ei korralda ise parkimist oma krundil?Ehk tahate hoopiski parkida linna maal omaenda reeglite järgi.Vöi ei mahu veetorni elanike autod erastatud krundile niikuinii?Soovitan enda parkimiskohad numbrimärgi sildiga
tähistada,siis saate rikkujaid vahele vötta.Pargid kinni ja kutsud kviitungikirjutaja.Mina olen Hansa klient niikaua, kuni see ligipääsetav on,ei taha purikaga pähe ega saapaid soolas rikkuda.Ja ma töesti ei tea,kelle maale ma pargin.Sry.
-0   +0
suvesaarlane 05-03-06, 14:36:16
Hansapank on minu arusaamist mööda küll vihma käest räästa alla saanud:asupaik,parkimine,automaadid---võrreldes eelmiste Hansa-kodudega ei näe küll kuskilt otsast parandumise märke.Kehvemat valikut ühe panga jaoks pole näind ei Saarel ega mujal.Mis puutub sellesse võileiva-juttu,siis nii lolli nalja ei maksaks kohalike kulul küll visata.(Kas veetorni-elanikud peaksid oma autodega siis ainult varahommikul,hilisõhtul liiklema?)Kas Ajamaja töötajatel ei võimaldata tõesti maaaluses parklas(tasuta loomulikult)parkida ?Kus nemad siis oma liiklusvahendeid hoiavad?Ei saa aru---täielik korraldamatus minu meelest.
-0   +0
teile 05-03-06, 15:07:42
Egas Ajamajas ainult Hansapank ja tema kliendid ole, selles majas päris mitu mitu asutust veel.Linn on nii väike, jätke omad autod koju või kaugemale ja kõndige see mõnisada m. või kilomeeter jalgsi .Maja 18 elanikud, olge peremehed omal elamumaal. Paljud KÜ on liiklusmärkidega piiranud liiklust kitsastel õuealadel.
-0   +0
to Tallinna 19A 05-03-06, 15:57:21
Aed teil juba ilusti ümber krundi olemas, jääb veel panna puldiga iseavanevad väravad ette. Milles probleem? Ega see pole linna ega politsei rida, kuidas te oma territoorjumi sulgete - egas nemad teile väravat tule ehitama? Nõukogude kord on inimesed omanikuks olemisest niivõrd ära võõrutanud, et nüüd ei osata enam olla peremehed omal maal!
-0   +0
Kahju küll 05-03-06, 16:10:24
aga tean ühistut,kus endised juhatuse eestvedajad kardavad paaniliselt territooriumi sulgemist-las aga kõik kes tahavad sõidavad,jalutavad, "koeratavad", murravad lilli jne.jne. mis sellest ,et asfalt pandi maha ühistu rahade eest.Ometi kulgeb suuresti linna liiklus läbi nimetatud õue.Suuremale osale majaelanikest see kõik ei meeldi-kuid mida ette võtta.?Mina küll ei oska öelda.
-0   +0
paljud 05-03-06, 16:42:31
autojuhid ei täida õueala LE nõudeid, nagu oleks load oina eest saanud. Nad ei arvesta, et kitsal õeeuala teel ohustavad nad meie väikseid lapsi ,keda varjust pole näha.
-0   +0
to paljud 05-03-06, 21:02:32
Me üritame siin probleemist rääkida,kuid sina tekitad saasta.Tuletan sulle meelde, et õuealal tohib liigelda sobiva söiduki ja öige kiirusega igaüks.Mulle näiteks ei sobi hommikuse tipptunni aegne kiirus 20km/h, aga mis teha,siin arutame töesti parkimisprobleemi.
-0   +0
Ahti 05-03-06, 22:04:40
Olen kõnealuse maja töötaja ja mõistan probleemi
kuid terves Kuressaares puudub mõistlik parkimis
süsteem.Ma ei käi kaebamas kui minu maja juures käivad võõrad autod parkimas(Pikk 57 maja Tooma poe kõrval).Ma lähen ka õhtul peale tööpäeva koju ja avastan,et ei saagi parkida oma maja parklasse mille eest ma maamaksu maksan aga ma ei hakka nutma vaid loodan,et järgmine päev on tänasest parem ja mul veab.Loo moraal selles,et olge kallid saarlased palun mõistvamad.Meil kõigil on raske ja ma loodan,et tulevad ka paremad ajad.
-0   +0
klaabu 05-03-06, 22:30:11
millal vöiks eestis ka asi niimoodi minna et igal majaelanikul on oma kindel parkimiskoht.Soomes vähemalt on igal majal parkla ja seal korterite numbrite järgi köigil oma koht ja keegi mats ei tule sinu kohale parkima.Pluss on veel kylaliste kohad.Ehk oleks eestil ja ka saarlastel sellest midagi öppida.Maamaksu maksate, nöudke ka siis selle eest midagi.
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Kuressaare joogivesi on nüüd puhas (1)
» TTÜ professor: päikeseelektri võrku müümine läheb müüjale pigem kallimaks (5)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (43)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (5)
» Kuressaare linna elanikke hoiatatakse võimaliku saastunud kraanivee eest (1)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3146 Veebimajutus: www.eq.ee