Reede, 9. juuni Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Parvlaevaliinide teenindaja valimine lükkus edasi  
 
10 kommentaari
 
 
Küsimused 07-03-06, 18:49:49
Palju see SLK tütarfirma riigilt toetust nõuab?Kas jätkub riigi poolt tellitud reisidel ja dotatsiooniga kinnimakstud praamidele bronnipiletitega eelistatude paigutamine praamidele? Sellist korda ei tohiks laevafirma kehtestada.Ainult siis,kui paneb selleks oma eripraami teatud kellaaegadel käiku. Kui selline kord edasi kehtib,peaame ametlikult vahele segama.Selleks meil õiguskantsler tööl riigis on.Majandusministeeriumi ametnikud arvestage sellega.
-0   +0
küsimus küsimusele 07-03-06, 22:33:41
Aga millist alternatiivset varjanti pakud välja broneerimise asemele? Kuidas saan oma päeva planeerida kui pole kindel mis kellasele laevale pääsen. Kui on bronn siis vöin 99% kindel olla ,et sellele laevale ka saan. Iga poole tunni tagant ei hakka laevad siin ju iialgi käima ja nii suuri laevu ei tule ju ka iialgi et köik alati peale mahuks.Lisa raha eest bronn on küll jama aga on vähemalt vöimalus. Paku mingi hea plaan välja. See eripraami jutt ei ole ju ka päris loogiline.
-0   +0
no 07-03-06, 23:36:56
kurat, miks ma peaksin sinu pärast kauem ootama sellepärast, et sa SLK maksad nn. altkäemaksu eelisena peale saada. Kui ostame kõik eelispiletid lisarahaga, kuidas siis asi toimib ? Kas siis hakkame oksjoni läbi viima, kes üle pakub ,see esimesena üle saada??? Nonses. Selleks olgu laevafirmal väljaspoolt riigi tellimust lisapraam ja kõik.
-0   +0
himoos 08-03-06, 08:55:19
Kellele see broneerimine ja raha maksmine sellisel kujul vajalik on? Praami peale saamine olgu kõigile selge ja läbipaistev. Internetti tuleb ülesse panna graafik sarnaselt lennureisidega, sealt klient näeb mis päeval ja kellaajal on vabu pileteid (kohti) autole, ostab ära ja asi ants. Tuleb sadamasse, registreerib end ära, saab pileti ning sõidab praamile. Kes eelmüügist ei osta, nendele on pool praami vaba üldjärjekorrast nagu praegu peaks olema (aga alati ei ole). Mis siin keerulist? Ja veel, ettemaksuga pilet peaks kliendi jaoks odavam olema, mitte peale ei pea maksma. Ja sõna eelis tuletab meelde riigikorda vene ajal. Või kestab väinal ja sadamates nõuk.võim edasi?
-0   +0
eelis 08-03-06, 09:25:48
Vene ajal olid tõesti eelisega sõitjaid palju .Sm. Alt jagas neid Kingissepas. Paljud veosed olid eelisega, olgugi et koormaid õhtuti enam maha ei laaditud.Näiteks suur sm. Karl Vaino ja teisedki sõitsid eripraamiga.Ei poolda peale kindla graafikuga sõitvate busside ja operatiivautode teiste autode eelistust. Igaüks peaks oma aega ja sõite planeerima ja kaassõitjaid austama.No-s toodu puhul,mis lahendus siis, kui kõik ostame eelised?
-0   +0
naljakas 08-03-06, 09:30:47
Kuidagi kentsakaks hakkab muutuma see vigisemine selle pooletunnise praamisõidu pärast ja need erinevad pileti proneerimise ideed samuti. Harjuge ära ja planeerige oma aega, sest nagunii siia vahele kunagi suuremaid laevu ei tule praegusedki on kohati kõvasti kimpus süvisega. Vaadake vaeseid hiidlasi kui kaua nemad peavad ootama kui laevale ei mahu ja pole sealt poolt veeranditki nii palju vigisetud.
Mis nõuka võimust siin saab juttu olla, pileti broneerimise puhul, kes tahab kindel olla et mahub laevale peab lihtsalt natuke rohkrm maksma ja kes ei taha kindel olla ärgu maksku, nii on see igas elu valdkonnas ja vaevalt et see muutub.
Ja lõpetuseks: hea ärimees koorib ka sealt kus koorida ei anna. Niiet kupatage mõõda jääteid niikaua kui neid on ja ärge vigisege asjade kallal mida te nagunii muuta ei saa.
-0   +0
to eelis 08-03-06, 09:40:16
Te võite ju kõik eelised osta, fakt aga see et iga reisi kohta on teatud liini meetrid palju läheb eelistele. Te lihcalt ei saa lõpuks ikkagi eelist ja ootate tavajärtsus.
Üldsegi mis eelise kallal närimine see on kas kadedus on tõesti nii suur et teine saab ennem või tapab see tunnike ootamist(teinekord ka rohkem)tõesti ära. Pole nagu kuulnud et virtsu või kuivastu kai peal keegi selle kätte otsad oleks andnud.
Ja veelkord: broneerige südamest ise te ju teate kelle taskusse te raha teenite, niiet see, kui te kõik bronnid ostate, kedagi tegelikult ei hirmuta.
-0   +0
naljakale 08-03-06, 11:48:03
Miks peaksin broneerimise eest rohkem maksma? Näidata, et mul on suur rahakott ja maksan kõik kinni? Keegi ei vigise mitte pooletunnise praamisõidu pärast, vaid praami ootamine ja teadmatus, kas praamile pääseb või ei, teeb meele mõruks. Lennuki pileti broneerid koos väljaostuga samuti ära ja ei maksa mingit broneerimistasu.Ja kui broneerimine ning eelnev tasumine ei sobi, asudki üldjärjekorda. Õigustada koorimist ja naha üle kõrvade tõmbamist ärimeeste kasumiga on jabur, sest väinamerest monopoolse ülesõidu korraldamine ei tohiks see koht küll olla.
-0   +0
Saarlane 08-03-06, 14:35:33
Himoosiga peaaegu nõus aga naljakas on tõesti naljakas!
Kõik Saarlased peaksid igale praamile eelisega pääsema. Suvitajatel ja muidu lällajatel peaks seda aega küll olema, et praamijärjekorras eksootikat nautida!
-0   +0
naljakas 09-03-06, 02:21:23
aga näed on... ja see et siin kisa teed ei aita sin d mitte kuidagi edasi. Õigustada ei taha ma siin kedagi, pigem viitan paratamatusele ja sellele et järelikult on piisavalt kehtiva süsteemi pooldajaid/kasutajaid, et kõik nii on nagu on. Lõplik soovitus siiski... Harjuge ära ja planeerige aega.(Ega ma ise ka kord kuus ei sõida).
-0   +0
 
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» TTÜ professor: päikeseelektri võrku müümine läheb müüjale pigem kallimaks (9)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (6)
» Kuressaare joogivesi on nüüd puhas (2)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (43)
» Kuressaare linna elanikke hoiatatakse võimaliku saastunud kraanivee eest (1)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3750 Veebimajutus: www.eq.ee