Esmaspäev, 5. detsember Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Hea, et lehmad ei lenda!  
 
Järgmised Viimased
24 kommentaari
 
 
20-04-06, 07:58:07
TEHKE ÜKSKORD LINNA PEATÄNAV KORDA, LIHTSALT PIINLIK ON JUBA.
-0   +0
klaabu 20-04-06, 08:20:15
krt öige jutt jah eelmisel et tehkte teed korda! Pole meil mingit lennurada vaja.Lennuliiklu ja olematu ja vaevalt see oluliselt praegusest suureneks.Kuressaare teed aga nii nii jubedas korras et ma ei julge seal enam mitte autoga söita ka sest kunagi ei tea kuhu ma kinni jään vöi mis iganes.Auks augus kinni.Isegi mu väliskylalised eelmisel aastal rebisid kildu et nendel pole isegi kylateed nii sitas korras kui meil linna peateed.Nii et linnaisad väheke mötlemist teile.Sellise suhtumisega te näitate ainult oma töö lohakust.ja yleyldse mai saa aru miks peab vanu auke lappima? Kas ei vöiks teha yhekorraga kohe korralikku uut asffaltti.Seda ei pea iga aasta paikama hakkama.Ju siis linnal nii palju raha et lapima iga aasta neid auke kinni.Kummal moel see säästlikum oleks teha.Krt enne linna tänavad korda ja siis tehke oma lennurada alles.
-0   +0
mömm 20-04-06, 08:39:44
Linnatänavate remont ja lennuvälja laienduse rahastamine pole omavahel kuidagi seotud - üks linnavalitsuse, teine Tallinna Lennujaama teema!
Või peaks Tallinna Lennujaam hakkama Kuressaare tänavaid remontima?
Aga artikkel iseenesest asjalik ja kui keegi küsiks allkirja laiendamise poolt, siis minult saaks kohe.
-0   +0
Lennuk 20-04-06, 08:50:40
Olen spetslennuk, nimelt asfaldiaukude parandamise lennuk. Toetan eelnevate kommenteerijate mõtet, et lendama peaksid hakkama buldooserid ja teerullid, oleks vähem müra ja lastel ka nalja kui palju. Vaevalt lapsed lendavat teerulli nähes hirmuga peitu poevad. Tore oleks!
-0   +0
jama 20-04-06, 09:15:38
Üks normaalne artikel üle pika aja, sel lennuraja teemal. No ma ei tea, mis lapsed need küll on, kes lennukit kardavad - peaks kohe neid haruldusi sinna lasteaeda vaatama minema. Ka mul on lapsed ja elan Ida-Niidus - lapsed ei pane lennukit tähelegi või kui märkavad on see ainult pos. reageering. Küll seal lasteaias on mingi "aktivistist" kasvataja või lapsevanem, kes selle asja taga - olge normaalsed ja jätke lapsed sellest jamast välja.
-0   +0
20-04-06, 09:36:56
Millal teeb linn korda vähemalt peatänavagi? Ootaks sellel teemal ka kusagil mingit arutelu. Linna ressursid (maa) uhatakse golfiväljaku rajamiseks, jahisadama võlgadel ei näi lõppu tulevat, antakse välja mingit mõttetut paberinärtsu aga teedest ei taha keegi midagi teada. Kui ehituskomisjoni esimees tegeleb ajalehega, siis kes teedega tegeleb?
-0   +0
Teed 20-04-06, 10:16:11
on tõesti käest ära. Nii kehvas olukorras ei ole teed varem olnud. Huvitav, kas linnavalitsus maksab ka lõhutud autod kinni? Või mida arvab sellest ääretult tark ja kompetentne inimene Anton?
-0   +0
Aga auk ise 20-04-06, 10:27:45
Räägitakse laienemise poolt ja vastu, keegi ei räägi laienemisest endast.
Mida tähendab lennuraja 500 m võrra pikendamine, mis sellega muutub?
Kas hakkavad lennukid madalamalt lendama - kui madalalt?
Kas lisandub suuremate lennukite müra?
Kui suur on risk lennuki allakukkumiseks?
Küsimusi palju, ootaks selle uuringu ära enne kui ligemese kõrri kargame.
Ja samas, Haridusminiteerium viidi näpuvibutusega Tallinnast Tartusse. Kas siis Saaremaal mõnd teist kohta poleks lennujaama tarvis? Vabanenud ala saaks siis ilusti majakruntideks maha müüa.
-0   +0
nii 20-04-06, 10:40:08
kas köigil on ununenud Hiiumaa lennuönnetus? önn oli,et seal läheduses oli mets mitte elurajoon. meil vist nii kavandataksegi?
-0   +0
skeptikutele 20-04-06, 11:07:22
Tallinnas lendavad ka lennukid pidevalt üle Tallinna, sealhulgas ka Kuressaare suunaline lennuk. Pole kuulnud, et mõni lennuk oleks Tallinna linna maha kukkunud? Ja muuseas lendavad lennukid ka üle Ülemiste järve, kust saab teatavasti Tallinn oma joogivee. Ju siis lennukite ülelend seda ei reosta, ega muul viisil kahjusta, et seda lubatakse. Kuidas siis Kuressaarele, siine, sadu kordi väiksem lennuliiklus nii suurt ohtu kuhjutab? Olge ikka normaalsed!
-0   +0
naa 20-04-06, 14:10:27
näe estonia käis kogu aeg rootsi ja eesti vahet, midagi ei juhtunud.kuni...
-0   +0
aavo 20-04-06, 14:15:28
täiesti nõus
-0   +0
mimm 20-04-06, 14:16:00
Tuues näiteid mujalt, siis võib ära mainida ka asjaolu, et enamasti on lennijaamad siiski linnadest väljas (kuigi erandeid on alati). Materdatud Aste on aga kõigest 10 minutilise sõidu kaugusel (hmm, juba kaugel küll...). Rääkides edasiminekust/arengust, tuleks lennuvälja all olev Roomassaare poolsaar hoopis muul moel välja arendada, sest sedavõrd linnalähedast looduskaunist paika annab otsida. Miks nüüd ei mõelda suuremalt? Kui lennuraja pikendamisega lennuliiklus minimaalselt kasvab, siis kas asjal üldse mõtet on jne jne.
Aga meil on kombeks langetada täna otsuseid, mida homme kahetseme või tobedaks peame.
Hea näide siinkohal tänavate pindamine aasta eest - et ikka oleks mida nüüd trasside rajamisega taas üles kaevata. Tahe raha kokkuhoid linna poolt. Hale.
-0   +0
mait 20-04-06, 14:18:36
lennuliikluses hukub protsentuaalselt tunduvalt vähem inimesi kui autoliikluses, siis peaks hoopis autod ära keelama kuressaares, hakake allkirju koguma
-0   +0
noo 20-04-06, 14:19:11
Pull värk see maailm : inimesed ehitavad oma majad ja teevad ettevõtted tähtsate transpordisõlmede lähedale ( vt ka Talinna tekkimine, urbaniserumine, jms), mõne aja pärast tuleb transpordisõlmed ja ettevõtted mujale üle viia, sest piirkonnas elab palju inimesi. Mõne aja pärast hakkab uute transpordisõlmede ümber tekkima ettevõtteid ja algab ka elamuehitus, sest kes see ikka mitmekümne kilomeetri taha tööle käiks. Ja läheb jälle uuele ringile... :)
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Balti riigid suudaks Venemaa elektrikatkestuse korral kuni 12 tunniga ühenduda Euroopa võrguga (81)
» Viinajoomise eest tükike Saaremaad (20)
» Legend algas Saaremaa kohal (4)
» Orissaare Gümnaasium osaleb internetikoolituse keskkonna pilootprojektis (3)
» India politsei otsib taga vaestelt neerusid varastanud jõuku (2)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 3886 Veebimajutus: www.eq.ee