Teisipäev, 3. oktoober Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Kuressaare tänavate olukord on õõvastav  
 
Esimesed Eelmised Järgmised Viimased
40 kommentaari
 
 
kurat, aktsiisi 24-04-06, 21:32:18
tõstmisel olete küll õiendajad!Mis rahaeest siis auke lapitakse?
-0   +0
Olukord 24-04-06, 22:30:24
on sel kevadel tõepoolest õõvastav. Selline olukord ei ole tingitud ühest talvest ega ühest aastast. See on tekkinud pikaajalise alarahastamise tõttu. Kes kannab vastutust selle eest? Kas Anton teab?
-0   +0
Kabja Anton 24-04-06, 22:42:38
ei tea mina midagi, raha tuleb ja läheb, aga seda kust ta tuleb ja kuhu ta läheb seda ei tea keegi.
-0   +0
kuress 24-04-06, 23:50:53
ai ai ai, HÄBI teile, linnaisad!! Kutsume aga turiste Saaremaa ja Kuressaarega tutvuma, aga meie linna PEATÄNAV isegi on häbiväärses olukorras.
Ega Asfako ei ole loll, et teeb teed korralikult korda. Lapib natuke ühte auku, natuke teist, aga nii, et järgmiseks kevadeks auk ilusti sisse mõraneks jälle. see on ju nende teenistus. Tõhusamat järelvalvet !!! Milleks linnavalitsusse neid istujaid muidu vaja on. Ja kellel on kasu ehitatud spordihoonest või kordatehtud koolides ja lasteaaedadest, kui need kohad on kõik varsti autoga ligipääsematud.. ? Laske veel mõni aasta mädaneda teedel ja on selline olukord käes.
Väga suur probleem on ka vilets kanalisatsioon. Suuremate vihmade puhul jäävad päevadeks suured lombid teedele. Ei taha ju kuidagi jalakäijaid pritsida, aga kohati ei ole võimalik lompidest ka mööda sõita. Tuleks aeglasemalt sõita ?
No kui aeglaselt siiis !!??

Olukord meie tänavatel vajab kiiret ja otsustavat tegutsemist !!
-0   +0
ehheee 25-04-06, 00:45:42
praegu pole muud kui kellegile oma vana valuvelg autol ei meeldi sõida see kõvaraks ja nõua linnalt raha, sest läks august läbisõiduga katki ja vaata kuidas saad uued weljed :P

Aga jah kui autoga lähed parandusse sisi pool arvet saatke linnavalitsusse ei muud :D
-0   +0
SES 25-04-06, 08:37:30
Kuressaare on väike linn, polegi vaja siin autoga seda slaalomit teha, käige jala ka.
-0   +0
teeviidad 25-04-06, 11:48:23
Teisel teemal: paljud inimesed otsivad mööda linna taga meie uut spordisaali, eriti võõrad. Kas on võimalik spordisaali juurde viiv suunaviit suuremalt nähtavaks teha(ei teagi, kas seal mingigi teeviit üleüldse ongi), et oleks võimalik vähemalt inimesele seletada, mis tänavalt sinna saab.
-0   +0
hmmmm... aaaa@aaaa.mail.ee 25-04-06, 12:23:34
Las inimesed lõhuvad oma autosid siin, tavakodanikel on niiaplju raha üle, et autosid parandada:D...huvitav kellele arve saata?!
-0   +0
to ses 25-04-06, 12:24:45
nu linnast läbi sõidetaxe maale, ja maalt elavad inimesed tulevad linna ikka autoga, mitte jala, või kes bussiga, ikka selle ühe sõiduotsaga võib saada auto tugeva kahjustuse, slaalomid on ohtlikud kaasliiklejatele aga oma autot ka risustada väga ära ei taha, ja kui vastu tuleb auto, siis peab ni või teisiti läbi augu sõitma ja uusi rehve ostma hakata, või veermiku parnudsega leppima ... terve see VALLIMAA JA TORNI T2NAV ON ÜKS PARAS P**K, ja pargi nurgas see pööre ristmik meka poe juures on nii sügavad aukud et auto hea, et ära ei viska teelt ja peab sõitma vastassuuna vööndist läbi ...
-0   +0
otsija 25-04-06, 13:51:17
Siin eespool üks räägib ,et ei leia üles spordisaali. Hullem on see, et meie linna tänavatel puuduvad nimesildid. Kui on siis veel veneaegsed ja pooleldi venekeelsed. Võõrastel, turistidel, on täiesti võimatu leida õigeid tänavaid, sest nimesilte lihtsalt ei ole.Ma arvan, et kui me tahame olla avatud kõigile, tuleks ikka kõige elementaarsemast peale hakata- panna Kuressaare linna kõigile tänavatele nimesildid.Seda on lubatud ammu, tegusi aga ei ole senimaani mitte näha.
-0   +0
NAELKUMMID 25-04-06, 14:32:49
On ilmselt selles süüdi, et linnatänavad nii hullud viimasel ajal on. Vene ajal teatavasti naelkummid kohustuslikud polnud. Ilmselt peaks nüüd teede tegemisel teistsugust segu kasutama, mis arvestaks seda, et teedel liigub tuhandeid RASPLEID. Noored kihutavad ja äkksööste nautivad verisulis noorukid on peamised teede raspeldajad. Õhtuti ja öösiti võib neid kohata kõikjal linnas TÜHIKARGAMAS - sihitult ringi kihutades ja siinseal kogunedes, et taas kohalt kuummide vingudes kohalt kaapida. Vaadake ja te näete - kuulake ja te kuulete!
-0   +0
ehheee 25-04-06, 15:48:09
kle naelkumm kõik nüüd noorte süüks ajada on nagu natuke lame või mis arvad?? Arvad tõesti et kõiges mis siin toimub on süüd noored kes liiguvad natuke kiiremini kui sina ,sinu ema (vanaema).Selles kõiges on süüd linnavalitus kes on alafinantseerinud linna teid ja nüüd on tulemus käes, sest kaua saa ikka ühte teed lapid lõpuks on sellel ka piir. (Meie kliima on ka selline kus tuleb teid ehitada (korralikke) mitte lappida )

Nüüd on linna isadel suu vett täis, sest kui see aasta suuremaid rahasid taha ei tule siis järgmine aasta asi weel hullem ja ütleme nõnda et sellise tempoga meil 5 aasta pärast asfalt teid pole :P:D

Aga pole muud kui esitage pool remondiarvet linnaisadele ja las maksavad :P

Kas keegi teab millal saaremaal teid kasvõi lappima hakatakse, sest mandril tehakse juba 2 nädalat seda aga kus meie tee meistrid (saamatud) on ??
-0   +0
saku 25-04-06, 15:51:24
22 miljonit on teede peale kulutatud aga aru kyll ei saa et midagi nii eriliselt olex muutunud. kallis lõbu vist. aga selle 22 miljoni kr eest olex võinud kõige pealt peatee korda teha hoopis
-0   +0
millal küll? 25-04-06, 16:26:35
Peale sõiduteede on tegemata veel kõnniteed, jalgrattateed jne. Nõuka ajast on paljudes kohtades veel üleval okupatsioonikeelsed tänavasildid! Millal need ükskord siis ära vahetatakse riigikeelsete vastu? Kas Kuressares saame näha seda päeva, mil miski seda vastikut okupatsiooni enam igal sammul meelde ei tuletaks?
-0   +0
paff 25-04-06, 16:42:53
Ega ainult Kuressaares tänavad katki ole. Aga parandamine käib meil küll veidralt - lapitakse ainult auke ja potensiaalselt lagunema hakkavad kohad (praovõrgustikud) jäävad kõrvalt puutumata. Kas asi on rahapuuduses, et ette on nähtud just täpselt nii mitme ruutmeetri parandamine või on see parandusfirma taktika, et töö otsa ei lõppeks ja uusi auke tekiks?
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 | 3 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» Kriitikute hinnangul võib keskmise kiiruse mõõtmine tekitada ohtlikke olukordi (5)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (75)
» Päästke hot.ee ja online.ee e-kirjad (1)
» Vene ja Valgevene kodanikelt hääleõiguse äravõtmine puudutab ligi 69 000 inimest (10)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 2540 Veebimajutus: www.eq.ee