Reede, 9. juuni Tee avaleheks |Hakka fänniks!
saarlane.ee
  Kalender
  Kontaktid
  Dokumendid
  Lemmikviited
  Koputaja
  Kasutaja profiil
Uudised
  Saaremaa
  Hiiumaa
  Eesti
  Välismaa
  Uus meedia
  Arhiiv
Kuulutused
Foorum
Kuhu minna?
Mängud
E-kaart
Galerii
Kataloog
I-kaart
Webmail
Naljanurk
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
Toob Saarlase sinuni!
  E-post Parool .Uus kasutaja | Unustasin parooli
 
  | saada sõbrale | kommentaarid e-postile |  
  Lagastavate noortekampade vastu turvamees ja valgustus  
 
Järgmised Viimased
57 kommentaari
 
 
kuressaarlane 26-04-06, 11:03:12
astuge sisse rae keskusse ja mida te esimeseks märkate? väga ohtrat alkoholiriiulit,mida kroonib viru valge! see on MÄRK meie riigi kaubanduspoliitikast ja sellest kui suur jõud on alkoholitootjate käes. mida me siis noortelt ootame ja loodame sellise alkoholireklaami pealesurumise juures?
-0   +0
Televaataja 26-04-06, 12:38:32
Heh ma lugesin üks õhtu filmi vaadates kokku 7 alkoholi reklaami 1 reklaamipausi ajal,sakult jägermeister,metaxalt,aleqoq-ilt,see ei ole normaalne ju sest seda action filmi vaatasid kindlasti ka paljud noored.
-0   +0
Margus margus@saarlane.ee 26-04-06, 12:57:58
Nii lõhenenud ühiskonda vaevalt tahtsime.Sõnade ja tegude lahknevus on tohutu.Alkoreklaami keelamisest vaid räägitakse, tegudeni jõudmata. Tootjate reklaamikampaania muudkui suureneb, noortele SURUTAKSE seda jõhkralt peale kõige vaadatavamal ajal /ja ka kohas---Rae keskus/ Saaremaa Pereklubi juhatus kutsub üles siinkohal aktiivsele arutelule -mida ette võtta.
Ettepanekuid ja mõtteid saab saata aadressil:
saaresuurpere@hot.ee ning margus@saarlane.ee
Mõttekas on ka korraldada organisatsioonide,ühingute, seltside ümarlaud. Selle seisukohtade põhjal saab esitada pöördumise Vabariigi Valitsuse poole nõude esitamiseks.TEEME MIDAGI ÄRA!
-0   +0
jätke järgi 26-04-06, 13:04:33
kindlasti ei ole tegu reklaami või viinapudeli nägemises (action filmis ju reeglina kedagi tapetakse jne...). mina küsin kust noored alkohooli ja suitsu saavad?
-0   +0
no nii 26-04-06, 13:11:47
Saavad alati kusagilt kui on neelud selle järele. Pidev propageerimine näitab ühiskonna suhtumist ja seda tulebki muuta.Kas pole nii ? Ega Sa /jätke järgi/ometi ei soosi pidevat massreklaami. Mida head see teeb ?
-0   +0
Einar 26-04-06, 13:38:28
Peagi tuleb ölletoober, Sky päevad. Saaremaa viin - vötame mönuga...

Valitsus ja Riigikogu ei võta midagi ette, sest seal on hampelmannid. Tegelikult valitsevad riiki ikkagi needsamad alkoholikaupmehed, kütuseärikad jne.

Ära saab siis midagi teha, kui inimesed enam ühelegi paegu Toompeal esindatud erakonnale häält ei anna. Maailmavaatega ei ole seal midagi pistmist. Küsimus on ainult selles, kelle äri- huvisid keegi esindab.
-0   +0
Marvi 26-04-06, 14:07:53
Aga mida see Securitas siiani teinud on? Kas linnal pole mitte Securitasega teatud sorti leping, mis puudutab ka koostööd linna korra tagamise osas ja see ei vaja just erilist mõttetööd, et aru saada Komandandi tänava noortekeskuse probleemidest ja seal toimuvast, pole see ju esimene kord???
-0   +0
to;no nii 26-04-06, 14:43:25
massireklaamiga ei ole siin mingit pistmist. me ei saa käia klapid silmadel. reklaami on ka pesupulbritel, bampersitel, ...., aga see ei sunni mind neid ostma. ostud teen vastavalt vajadusele. kauplustes on silt "sina ei küsi, mina ei müü alla 18..." kuidas on võimalik, et "noorte" suitsu ja alkohooli probleem nii suur saab olla? Kes ikkagi müüb ja müüki kontrollib või seda tegema peaks? ettepanek; politseile ressursse juurde ja patrullid tänavatele võiks ka vahel "Rae keskusesse" sattuda. tuleb ära võtta võimalused, siis ei pea tegelema tagajärgedega.
-0   +0
to 26-04-06, 15:37:49
Ei ole nii lihtne. Igas kambas on vanemaid sõpru, kes VÕIVAD juba osta.Mis see kontroll letis aitab. Viskab doku, et on üle 18 ja "vennad" väljas ootavad keeled rippu.
-0   +0
Piir 26-04-06, 15:39:10
vanusele--21. Siis on rohkem mõistust peas.
-0   +0
tõesti 26-04-06, 15:54:51
käraka kättesaamine pole mingi probleem- igal selles eas (14-17) on vanemaid sõpru või õde vend, kes poest longeri ära toob. saab ka paar lonksu ja... ise ei mäleta siis või kuidas need asjad käisid.

reklaamid siin küll süüdi ei ole. rohkem ikka kodune kasvatus ja suhtumine koolis ja sõprusringis.
-0   +0
26-04-06, 15:56:38
to;no nii
Ära räägi ainult enda nimel. Maailmas kulutatakse reklaamiks astronoomilisi summasid ja seda ei tehta mitte niisama. See kõik toimib ja toob raha tagasi. See lihtsalt ON nii.
-0   +0
Andu 26-04-06, 17:15:36
ühiskond paneb noored jooma, siin on ka sügavamad põhjused, meie riik
-0   +0
ise ka noor olnu 26-04-06, 18:36:48
Vallimaa tänava Pere pood, Damine, Ristena (vanasti ka Evast aga seda enam pole õnneks). Kindlasti on neid poode veel ja veel, tõin ainult mõned näited. Politsei võiks ka tihedamini külastada hommikul varakult avatavaid pisikesi keldripoekesi (damine, ristena), sest alaealised ostavad sageli enne kooli paki suitsu ja samas on hulgaliselt avalikus kohas pead parandavaid parme. 2 kärbest saaks ühe hoobiga :)
-0   +0
Ennu 26-04-06, 19:16:33
Ah kurat, täiesti mõtetu, suitsu tahate osta minge turuväravate juurde, pole vaja koolikottigi peita. memme annab lahkesti kätte. alkoholiga käib tõesti nii et see seltskond on nii suur ja seal koosnevad ka neid liikmeid kes on üle 18 aastagi. ja kui õuest minema aetakse minnakse kuhugi pinnale. absurdsus. Kui inimesel ei ole nii palju mõistust antud, et mitte liialdada, või olla seltskonnaga koos siis nad seda ka teevad, sest nii on pop ja lahe.
-0   +0
 
  Kommentaarid 1 | 2 | 3 | 4 - Järgmised >>  
 
Lisa oma kommentaar
Nimi
E-Post
 
 
 
 
  Otsing Saarlasest
Saada meile vihje sündivast uudisest:


Sinu e-post:

5+4= (summa sõnaga)

» TTÜ professor: päikeseelektri võrku müümine läheb müüjale pigem kallimaks (9)
» Hiiumaal veel koroonaviirust leitud pole (6)
» Kuressaare joogivesi on nüüd puhas (2)
» Saaremaal oli esimene lisaõppekogunemisele kutsutu kohal paarikümne minutiga (43)
» Kuressaare linna elanikke hoiatatakse võimaliku saastunud kraanivee eest (1)
  Kas vaktsineerid end, koroonaviiruse vastu?  
  Jah.  
  Ei.  
  Võibolla.  
  Olen juba vaktsineeritud.  
  Tulemus

Soovita hääletust
 
© Deevision Webgraphics Kontakt | Reklaam | Screensaver | Rss | Külastajaid 2952 Veebimajutus: www.eq.ee